Web Portal

Mevcut hesabınıza ait Kullanıcı Adı ve Şifreniz ile WEB POPRTAL hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Hesabınızı çok kolay yönetebilimeniz mümkün! Dilediğiniz zaman paket değişikliği yapabilir ve aynı zamanda farklı cihazlarınız için kurulum rehberlerine erişebilir ve işlem sağlayabilirsiniz.Web tarayıcınız üzerinden yayınlara kolayca erişebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan WEB PORTAL hizmetimizle daha iyi bir kullanıcı deneyimi hedefliyoruz.

Yayınları Nerede İzlemek İstersiniz ?

Bilgisayarınızda iptv izlemek için ihtiyacınız olan program Windows IPTV Player’ dır.
Windows IPTV Player programını açıp size vermiş olduğumuz hesap bilgilerini girmeniz ve Kaydet dedikten sonra sağ tarafdaki hesaba çift tıklayarak giriş yapabilirsiniz.
İzlemek istediğiniz kanalın üzerine çift tıklarsanız yayın açılacaktır.
Windows IPTV Player’ ın kanal listeleri arasında geçiş yapabilir ve Vod içerikleri durdurup ileri geri sarabilirsiniz.

Akıllı telefon veya tabletinizde iptv izlemek için ihtiyacınız olan uygulama GSE Smart IPTV uygulamasıdır.

GSE Smart IPTV uygulamasını akıllı cihazınıza yükledikten sonra sol menü – Xtream-Codes API – sağ alt köşedeki artı (+) butonuna tıklayıp sırası ile; herhangi bir isim, sunucu ve port, kullanıcı adı, şifre bilgilerini girmeniz ve kaydetmeniz yeterlidir.

Kanal listenizi açmak için sol menü – Xtream-Codes API yolunu izleyip kaydettiğiniz kanal listesine tıklamalısınız. Açılan ekranda canlı yayınlar için LIVE, vod içerikler için VOD sekmesini seçerseniz kategorileri görebilirsiniz.

Smart TV’ nizin markası Samsung veya LG ise ihtiyacınız olan uygulama Smart IPTV uygulamasıdır.

Smart IPTV uygulamasını yüklediğinizde ekranda MAC adresinizi göreceksiniz.

Bilgisayarınızdan http://siptv.eu/mylist/ adresine gidip MAC adresinizi en alttaki kutucuğa yazıp Delete butonuna tıklayın.

Bir üst kutucuğa MAC adresinizi tekrar yazıp URL kutucuğuna Web Portaldan ulaşabileceğiniz m3u url nizi yazıp Save Onlie‘ ı işaretleyip Uploadbutonuna tıklayın.

TV nizde Smart IPTV uygulamasını kapatıp açtığınızda listenizi görebileceksiniz.

Tv nizde SS İPTV uygulaması var ise Canlı Destekden yardım alarak kurulumu yapabilirsiniz.

Vestel, Beko, Philips, Sony gibi birçok smart tv markasına iptv yüklemek için ihtiyacınız olan uygulamalar aşağıdadır;

Smart IPTV

SS IPTV

GSE SMART IPTV

OTT Player

Bu uygulamardan herhangi biri TV’ nizin uygulama marketine iptv yazıp arattığınızda çıkıyorsa indirebilirsiniz. Vestel Smart TV sahipleri Vewd uygulaması içinde aratabilir. Bu uygulamalara iptv kurulumu yapılabilmektedir. Kurulum için canlı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Not: Birçok modelin iptv yi desteklediği gibi birçok model de desteklememektedir. Bu uygulamaların uygulama marketinizde çıkıyor olması gerekmektedir.

Cihazınızda Xtream Codes yazılımı mevcutsa sizden şu bilgileri isteyecektir. Sunucu/Host/URL – Port – Kullanıcı Adı – Şifre

Paketlerimizden birini satın aldığınızda size bu bilgileri vermekteyiz. Bu bilgileri Xtream Codes paneline girip kaydetmeniz yeterlidir. Kanalları izlemek için Xtream Codes uygulamasını açıp kaydettiğiniz iptv slotunu seçmeniz yeterlidir.